Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy w stanie deweloperskim Oleśniczka - Lista ofert od dewelopera

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

896 300 zł120,66 m² 7 428,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

679 000 zł86 m² 7 921,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Do sprzedania gotowy parterowy dom wolnostojący jednorodzinny w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

672 000 zł86 m² 7 839,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący położony w miejscowości Oleśniczka położonej około 15 km od Wrocławia. Kameralna inwestycja 2 domów z własnym parkingiem i ogródkiem. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

670 000 zł86 m² 7 816,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

679 000 zł86 m² 7 921,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

690 000 zł86 m² 8 049,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Do sprzedania parterowy dom wolnostojący jednorodzinny w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka) w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Do sprzedania parterowe domy wolnostojące jednorodzinne w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka) w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

699 000 zł130 m² 5 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Do sprzedania oferujemy dom jednorodzinny wolnostojący z garażami w bryle budynku, zlokalizowany w Oleśniczce gmina Długołęka. Dom o powierzchni użytkowej 130,36m2, wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij